HP - Elitebook 850 G5 - Intel I5 8350u - 8GB Ram - 256GB SSD - 15.6" (39.62 cm) - Qwerty US
€349.00*
% Original newprice €1,449.00*No longer available
€349.00*
% Original newprice €1,449.00*This specific item has been sold.
Click here for an actual overview of all items in stock
Product number:
16241/8/46173
Our benefits
- 3 year warranty
- Free Shipping
- Buy from the Apple specialist
- Delivered within 1 to 2 working days
- 30 day money back guarantee
| Battery capacity : | 70 percent or higher |
|---|---|
| Brand : | HP |
| CPU : | Intel QuadCore I7-8650U 1,9 Ghz - Turbo Boost 4,2 Ghz |
| Condition : | Refurbished |
| Graphics Card : | Intel HD Graphics 620 |
| Keyboard layout : | Qwerty US |
| Model : | Elitebook 850 G5 |
| Model release : | 2018 |
| Operating system : | Windows 11 Pro |
| RAM : | 8GB |
| Resolution : | 1920x1080 pixels |
| Screen Size : | 15.6 inch (39.62 cm) |
| Windows 11 supported : | Yes |
| Storage : | SSD 256GB |
| In The Box : | HP Laptop Charger |