HP Zbook 15U G6 - Intel Quadcore i5 - 8GB Ram - 256GB SSD - 15,6" (39.62 cm) - Qwerty US
This specific item has been sold.
Click here for an actual overview of all items in stock
Product number:
16557/8/2257052
Our benefits
- 3 year warranty
- Free Shipping
- Buy from the Apple specialist
- Delivered within 1 to 2 working days
- 30 day money back guarantee
| Battery capacity : | 70 percent or higher |
|---|---|
| Brand : | HP |
| CPU : | Intel QuadCore i5-8250U 1,6 GHz - Turbo Boost 3,4 GHz |
| Condition : | Refurbished |
| Graphics Card : | AMD Radeon Pro WX 3200 (4GB) |
| Keyboard layout : | Qwerty US |
| Model : | Zbook 15 |
| Model release : | 2019 |
| Operating system : | Windows 11 Pro |
| RAM : | 8GB |
| Resolution : | 1920x1080 pixels |
| Screen Size : | 15.6 inch (39.62 cm) |
| Windows 11 supported : | Yes |
| Storage : | SSD 256GB |
| In The Box : | HP Laptop Charger |