iMac 24" - Apple M4 10-Core - 16GB Ram - 256GB SSD - Apple 10-Core GPU - Blue - Qwerty NL
€1,449.00*
% Original newprice €1,799.00*Available, delivery time: mado2200vr15wkma
€1,449.00*
% Original newprice €1,799.00*Nearly sold out!
Product number:
26698/1/I0003062
Our benefits
- 3 year warranty
- Free Shipping
- Buy from the Apple specialist
- Delivered within 1 to 2 working days
- 30 day money back guarantee
| Brand : | Apple |
|---|---|
| CPU : | Apple M4 10-core |
| Color : | Blue |
| Condition : | Refurbished |
| Graphics Card : | Apple M4 10-core |
| Keyboard layout : | Qwerty Dutch |
| Model : | iMac 24 Inch |
| Model release : | 2024 |
| Operating system : | MacOS Tahoe 26 |
| RAM : | 16GB |
| Resolution : | 4480x2520 pixels |
| Screen Size : | 24 inch (60.96 cm) |
| Storage : | SSD 256GB |
| In The Box : | C13 Power Cable, Magic Keyboard 2 & Magic Mouse 2 (included) |
Appearance:
Technically:
Appearance:
Technically:
Appearance:
Technically:
What does, if any the additional condition information for the product mean, if present?
Refurbished iMac 21- en 27-inch
Refurbished iMac 21.5-inch
Refurbished iMac 27-inch
Refurbished Mac Mini
Refurbished MacPro
Je iCloud verwijderen van je iMac of Macbook
Je MacBook of iMac updaten
In the box
iMac 24" - Apple M4 10-Core - 16GB Ram - 256GB SSD - Apple 10-Core GPU - Blue - Qwerty NL
iMac Power Cable