Mac Mini - Intel QuadCore i3 - 16GB Ram - SSD 256GB - Space Gray - 2018
This specific item has been sold.
Click here for an actual overview of all items in stock
Product number:
22511/1/2266487
Our benefits
- 3 year warranty
- Free Shipping
- Buy from the Apple specialist
- Delivered within 1 to 2 working days
- 30 day money back guarantee
| Brand : | Apple |
|---|---|
| CPU : | Intel QuadCore i3 3,6 GHz |
| Color : | Space Gray |
| Condition : | Refurbished |
| Graphics Card : | Intel UHD Graphics 630 |
| Keyboard & Mouse Included : | No |
| Model : | Mac mini |
| Model release : | 2018 |
| Operating system : | MacOS Sequoia 15.0 |
| RAM : | 16GB |
| Storage : | SSD 256GB |
| In The Box : | C7 Power Cable |
Appearance:
Technically:
Appearance:
Technically:
Appearance:
Technically:
What does, if any the additional condition information for the product mean, if present?
Refurbished iMac 21- en 27-inch
Refurbished iMac 21.5-inch
Refurbished iMac 27-inch
Refurbished Mac Mini
Refurbished MacPro
Je iCloud verwijderen van je iMac of Macbook
Je MacBook of iMac updaten
In the box
Mac Mini - Intel QuadCore i3 - 16GB Ram - SSD 256GB - Space Gray - 2018
C7 Power Cable