Macbook Air 13" - Apple M3 8-Core - Apple 10-Core GPU - 16GB Ram - SSD 512GB - 2024 - Silver - Nederlands toetsenbord
This specific item has been sold.
Click here for an actual overview of all items in stock
Product number:
22198/1/2268300
Our benefits
- 3 year warranty
- Free Shipping
- Buy from the Apple specialist
- Delivered within 1 to 2 working days
- 30 day money back guarantee
| Brand : | Apple |
|---|---|
| CPU : | Apple M3 8-core |
| Color : | Silver |
| Condition : | Refurbished |
| Graphics Card : | Apple M3 10-core |
| Keyboard layout : | Qwerty US |
| Model : | Macbook Air 13 inch Qwerty |
| Model release : | 2024 |
| Operating system : | MacOS Tahoe 26 |
| RAM : | 16GB |
| Resolution : | 2560x1684 pixels |
| Screen Size : | 13.6 inch (34.54 cm) |
| Storage : | SSD 512GB |
| In The Box : | Macbook charger + USB-C cable |
Appearance:
Technically:
Appearance:
Technically:
Appearance:
Technically:
What does the additional condition information for the product mean, if present?
Refurbished MacBook Vergelijk
Refurbished MacBook 12-inch
Refurbished MacBook Pro 13-inch
Refurbished MacBook Pro 15-inch Retina
Refurbished MacBook Pro 15- en 17-inch
Refurbished MacBook Air
In the box
Macbook Air 13" - Apple M3 8-Core - Apple 10-Core GPU - 16GB Ram - SSD 512GB - 2024 - Silver - Nederlands toetsenbord
Macbook charger + USB-C cable