Macbook Air 13" - Intel DualCore i5 1,4GHz - 8GB Ram - SSD 128GB - Early 2014 - Silver - Nederlands toetsenbord(*)
This specific item has been sold.
Click here for an actual overview of all items in stock
Product number:
12213/20/8785253434308
Our benefits
- 3 year warranty
- Free Shipping
- Buy from the Apple specialist
- Delivered within 1 to 2 working days
- 30 day money back guarantee
| Brand : | Apple |
|---|---|
| CPU : | Intel DualCore i5 1,4 GHz - Turbo Boost 2,7 GHz |
| Color : | Silver |
| Condition : | Refurbished |
| Graphics Card : | Intel HD Graphics 5000 |
| Keyboard layout : | Qwerty US |
| Model : | MacBook Air 13-inch, Macbook Air 13 inch Qwerty |
| Model release : | 2014 |
| Operating system : | MacOS Big Sur 11 |
| RAM : | 8GB |
| Resolution : | 1440x900 pixels |
| Screen Size : | 13.3 inch (33.78 cm) |
| Storage : | SSD 128GB |
| In The Box : | Magsafe 2 |
| Vendor Part | MD760/A |
|---|---|
| CO2 footprint new product in KG | 360 |
Appearance:
Technically:
Appearance:
Technically:
Appearance:
Technically:
What does the additional condition information for the product mean, if present?
Refurbished MacBook Vergelijk
Refurbished MacBook 12-inch
Refurbished MacBook Pro 13-inch
Refurbished MacBook Pro 15-inch Retina
Refurbished MacBook Pro 15- en 17-inch
Refurbished MacBook Air
In the box
Macbook Air 13" - Intel DualCore i5 1,4GHz - 8GB Ram - SSD 128GB - Early 2014 - Silver - Nederlands toetsenbord(*)
Magsafe 2