Macbook Air 15" - Apple M2 8-Core - Apple 10-Core GPU - 8GB Ram - SSD 256GB - 2023 - Midnight - Nederlands toetsenbord - NEW
This specific item has been sold.
Product number:
8721/13/MQKW3N/A
Our benefits
- 3 year warranty
- Free Shipping
- Buy from the Apple specialist
- Delivered within 1 to 2 working days
- 30 day money back guarantee
| Brand : | Apple |
|---|---|
| CPU : | Apple M2 8-core 2,4 GHz - Turbo Boost 3,4 GHz |
| Color : | Black |
| Condition : | New |
| Graphics Card : | Apple GPU 10-core |
| Keyboard layout : | Qwerty Dutch |
| Model : | New Macbook Air 15-inch |
| Model release : | 2023 |
| Operating system : | MacOS Ventura 13.0 |
| RAM : | 8GB |
| Resolution : | 2880x1864 pixels |
| Screen Size : | 15 inch (38,10 cm) |
| In The Box : | Magsafe 3 |
| Vendor Part | MQKW3 |
|---|---|
| CO2 footprint new product in KG | 220 |
Appearance:
Technically:
Appearance:
Technically:
Appearance:
Technically:
What does the additional condition information for the product mean, if present?
Refurbished MacBook Vergelijk
Refurbished MacBook 12-inch
Refurbished MacBook Pro 13-inch
Refurbished MacBook Pro 15-inch Retina
Refurbished MacBook Pro 15- en 17-inch
Refurbished MacBook Air
In the box
Macbook Air 15" - Apple M2 8-Core - Apple 10-Core GPU - 8GB Ram - SSD 256GB - 2023 - Midnight - Nederlands toetsenbord - NEW
Magsafe 3