Macbook Pro 15" - Intel i7 2,2GHz - 16GB Ram - SSD 256GB - 2015 - Silver - Nederlands toetsenbord
This specific item has been sold.
Click here for an actual overview of all items in stock
Product number:
19736/20/8785253483177
Our benefits
- 3 year warranty
- Free Shipping
- Buy from the Apple specialist
- Delivered within 1 to 2 working days
- 30 day money back guarantee
| Brand : | Apple |
|---|---|
| CPU : | Intel QuadCore i7 2,2 GHz - Turbo Boost 3,4 GHz |
| Color : | Silver |
| Condition : | Refurbished |
| Graphics Card : | Intel Iris Pro Graphics 5200 |
| Keyboard layout : | Qwerty Dutch |
| Model : | Macbook Pro 15 inch Qwerty |
| Model release : | 2015 |
| Operating system : | MacOS Big Sur 11 |
| RAM : | 16GB |
| Resolution : | 2880x1800 pixels |
| Screen Size : | 15.4 inch (39.11 cm) |
| Touchbar : | No |
| Storage : | SSD 256GB |
| In The Box : | Magsafe 2 |
| Vendor Part | MJLQ2 |
|---|---|
| CO2 footprint new product in KG | 870 |
Appearance:
Technically:
Appearance:
Technically:
Appearance:
Technically:
What does the additional condition information for the product mean, if present?
Refurbished MacBook Vergelijk
Refurbished MacBook 12-inch
Refurbished MacBook Pro 13-inch
Refurbished MacBook Pro 15-inch Retina
Refurbished MacBook Pro 15- en 17-inch
Refurbished MacBook Air
In the box
Macbook Pro 15" - Intel i7 2,2GHz - 16GB Ram - SSD 256GB - 2015 - Silver - Nederlands toetsenbord
Magsafe 2