VDL - HP Elitebook 850 G3 - Intel I5 - 8GB Ram - 256GB SSD - 15.6" (39.62 cm) - Qwerty US
This specific item has been sold.
Click here for an actual overview of all items in stock
Product number:
VDL_hp_elitebook_850_g3_I5_8GB_256GB_QWERTY_US
Our benefits
- 3 year warranty
- Free Shipping
- Buy from the Apple specialist
- Delivered within 1 to 2 working days
- 30 day money back guarantee
| Battery capacity : | 70 percent or higher |
|---|---|
| Brand : | HP |
| CPU : | Intel DualCore i5-6300U 2,4 GHz - Turbo Boost 3,0 GHz |
| Condition : | Buyback |
| Graphics Card : | Intel HD Graphics 520 |
| Keyboard layout : | Qwerty US |
| Model : | Elitebook 850 G3 |
| Model release : | 2016 |
| Operating system : | Windows 10 Pro |
| RAM : | 8GB |
| Resolution : | 1920x1080 pixels |
| Screen Size : | 15.6 inch (39.62 cm) |
| Windows 11 supported : | No |
| Storage : | SSD 256GB |
| In The Box : | HP Laptop Charger |