iMac 21.5 4K - Intel QuadCore i7 - 16GB RAM - SSD 512GB - AMD Radeon Pro 555 (2GB)
€ 279,00*
% Originele nieuwprijs was € 1.599,00* (82.55% bespaard)Beschikbaar, levertijd: mado2200vr15wkma
Op voorraad!
Productnummer:
26453/1/I0003184
Bij iUsed altijd inclusief;
- 3 jaar garantie
- Gratis verzending
- Kopen bij dé Apple specialist
- Binnen 1 a 2 werkdagen in huis
- 30 dagen niet goed geld terug
| Merk : | Apple |
|---|---|
| Model : | iMac 21.5 inch 4K |
| Opslag : | SSD 512GB |
| Processor : | Intel QuadCore i7 3,6 GHz - Turbo Boost 4,2 GHz |
| Werkgeheugen : | 16GB |
| Grafische kaart : | AMD Radeon PRO 555 (2GB) |
| Model uitgave : | 2017 |
| Scherm Diagonaal : | 21.5 inch (54.61 cm) |
| Resolutie : | 4096x2304 pixels |
| Kleur : | Silver |
| Besturingssysteem : | MacOS Ventura 13.0 |
| Conditie : | Refurbished |
| In The Box : | C13 Stroomkabel, Magic Keyboard 2 en Magic Mouse 2 (optioneel, apart verkrijgbaar) |
| Vendor Part | MNE02 |
|---|---|
| CO2 footprint nieuw product in KG | 494 |
Eigenlijk gewoon nieuw, product is refurbished door de fabrikant en als nieuw verpakt.
Echter mag het
product niet als nieuw verkocht worden, vandaar dat wij het de status uitmuntend geven.
Technisch:
Uiterlijk:
Technisch:
Uiterlijk:
Technisch:
Uiterlijk:
Technisch:
Wat betekent, indien aanwezig de aanvullende statusvermelding bij de producten?
Refurbished iMac 21- en 27-inch
Refurbished iMac 21.5-inch
Refurbished iMac 27-inch
Refurbished Mac Mini
Refurbished MacPro
Je iCloud verwijderen van je iMac of Macbook
Je MacBook of iMac updaten
Ruim 13.000 tevreden klanten
In de doos
iMac 21.5 4K - Intel QuadCore i7 - 16GB RAM - SSD 512GB - AMD Radeon Pro 555 (2GB)
iMac Stroomkabel