HP Elitebook 850 G5 - Intel I5 8250u - 8GB Ram - 256GB SSD - 15.6" (39.62 cm) Touchscreen - Qwerty US
€ 349,00*
% Originele nieuwprijs was € 1.499,00* (76.72% bespaard)Niet langer beschikbaar
Dit specifieke product is verkocht.
Klik hier voor het actuele overzicht van de voorraad
Productnummer:
11630/8/2248150
Bij iUsed altijd inclusief;
- 3 jaar garantie
- Gratis verzending
- Kopen bij dé Apple specialist
- Binnen 1 a 2 werkdagen in huis
- 30 dagen niet goed geld terug
| Batterijcapaciteit : | 70 percent or hoger |
|---|---|
| Merk : | HP |
| Windows 11 ondersteund : | Ja |
| Model : | Elitebook 850 G5 |
| Opslag : | SSD 256GB |
| Processor : | Intel QuadCore i5-8250U 1,6 GHz - Turbo Boost 3,4 GHz |
| Werkgeheugen : | 8GB |
| Grafische kaart : | Intel HD Graphics 620 |
| Model uitgave : | 2018 |
| Scherm Diagonaal : | 15.6 inch Touchscreen (39.62 cm) |
| Resolutie : | 1920x1080 pixels |
| Toetsenbord indeling : | Qwerty US |
| Besturingssysteem : | Windows 11 Pro |
| Conditie : | Refurbished |
| In The Box : | HP Laptop Oplader |