Mac Pro - 32GB Ram - Intel Xeon E5 8-core 3,0GHz - SSD 512GB - 2x AMD FirePro D700
€ 399,00*
% Originele nieuwprijs was € 4.899,00* (91.86% bespaard)Beschikbaar, levertijd: mado2200vr15wkma
Bijna uitverkocht!
Productnummer:
26003/1/I0003001
Bij iUsed altijd inclusief;
- 3 jaar garantie
- Gratis verzending
- Kopen bij dé Apple specialist
- Binnen 1 a 2 werkdagen in huis
- 30 dagen niet goed geld terug
| Merk : | Apple |
|---|---|
| Toetsenbord & Muis inclusief : | Ja |
| Model : | Mac Pro |
| Opslag : | SSD 512GB |
| Processor : | Intel Xeon E5 8-Core 3,0 GHz |
| Werkgeheugen : | 32GB |
| Grafische kaart : | 2x AMD FirePro D700 |
| Model uitgave : | 2013 |
| Kleur : | Black |
| Besturingssysteem : | MacOS Monterey 12.0 |
| Conditie : | Refurbished |
| In The Box : | C13 Stroomkabel |
Eigenlijk gewoon nieuw, product is refurbished door de fabrikant en als nieuw verpakt.
Echter mag het
product niet als nieuw verkocht worden, vandaar dat wij het de status uitmuntend geven.
Technisch:
Uiterlijk:
Technisch:
Uiterlijk:
Technisch:
Uiterlijk:
Technisch:
Wat betekent, indien aanwezig de aanvullende statusvermelding bij de producten?
Refurbished iMac 21- en 27-inch
Refurbished iMac 21.5-inch
Refurbished iMac 27-inch
Refurbished Mac Mini
Refurbished MacPro
Je iCloud verwijderen van je iMac of Macbook
Je MacBook of iMac updaten
Ruim 13.000 tevreden klanten
In de doos
Mac Pro - 32GB Ram - Intel Xeon E5 8-core 3,0GHz - SSD 512GB - 2x AMD FirePro D700
iMac Stroomkabel