Macbook Pro 15" - Intel i7 2,7GHz - 16GB Ram - SSD 2TB - Late 2016 - Space Gray - Nederlands toetsenbord
€ 259,00*
% Originele nieuwprijs was € 2.499,00* (89.64% bespaard)Niet langer beschikbaar
Dit specifieke product is verkocht.
Klik hier voor het actuele overzicht van de voorraad
Productnummer:
22694/1/2266872
Bij iUsed altijd inclusief;
- 3 jaar garantie
- Gratis verzending
- Kopen bij dé Apple specialist
- Binnen 1 a 2 werkdagen in huis
- 30 dagen niet goed geld terug
| Merk : | Apple |
|---|---|
| Model : | Macbook Pro 15 inch Qwerty |
| Opslag : | SSD 2TB |
| Processor : | Intel QuadCore i7 2,9 GHz - Turbo Boost 3,8 GHz |
| Werkgeheugen : | 16GB |
| Grafische kaart : | AMD Radeon PRO 460 (4GB) |
| Model uitgave : | 2016 |
| Scherm Diagonaal : | 15.4 inch (39.11 cm) |
| Resolutie : | 2880x1800 pixels |
| Toetsenbord indeling : | Qwerty Nederlands |
| Touchbar : | Ja |
| Kleur : | Space Gray |
| Besturingssysteem : | MacOS Monterey 12.0 |
| Conditie : | Refurbished |
| In The Box : | Macbook Oplader + USB-C Kabel |
Eigenlijk gewoon nieuw, product is refurbished door de fabrikant en verpakt in de originele verpakking.
Omdat wij de inhoud van de verpakking controleren, geven wij deze producten de status Nieuw in open doos.
Technisch:
Uiterlijk:
Technisch:
Uiterlijk:
Technisch:
Uiterlijk:
Technisch:
Wat betekent, de aanvullende statusvermelding bij de producten?
Refurbished MacBook Vergelijk
Refurbished MacBook 12-inch
Refurbished MacBook Pro 13-inch
Refurbished MacBook Pro 15-inch Retina
Refurbished MacBook Pro 15- en 17-inch
Refurbished MacBook Air
Ruim 13.000 tevreden klanten
In de doos
Macbook Pro 15" - Intel i7 2,7GHz - 16GB Ram - SSD 2TB - Late 2016 - Space Gray - Nederlands toetsenbord
Macbook Oplader + USB-C Kabel