MacBook Retina 2017 - Intel DualCore i5 1,3GHz - 8GB Ram - SSD 512GB - Qwerty NL
€ 519,00*
% Originele nieuwprijs was € 1.749,00* (70.33% bespaard)Niet langer beschikbaar
Dit specifieke product is verkocht.
Klik hier voor het actuele overzicht van de voorraad
Productnummer:
12161/20/8785253402932
Bij iUsed altijd inclusief;
- 3 jaar garantie
- Gratis verzending
- Kopen bij dé Apple specialist
- Binnen 1 a 2 werkdagen in huis
- 30 dagen niet goed geld terug
| Merk : | Apple |
|---|---|
| Model : | MacBook 12-inch |
| Opslag : | SSD 512GB |
| Processor : | Intel Dual Core I5 1,3 GHz - Turbo Boost 3,2 GHz |
| Werkgeheugen : | 8GB |
| Grafische kaart : | Intel HD Graphics 615 |
| Model uitgave : | 2017 |
| Scherm Diagonaal : | 12 inch (30.48 cm) |
| Resolutie : | 2304x1440 pixels |
| Toetsenbord indeling : | Qwerty Nederlands |
| Kleur : | Silver |
| Besturingssysteem : | MacOS Ventura 13.0 |
| Conditie : | Refurbished |
| In The Box : | Macbook Oplader + USB-C Kabel |
| Vendor Part | MNYJ2 |
|---|---|
| CO2 footprint nieuw product in KG | 306 |
Eigenlijk gewoon nieuw, product is refurbished door de fabrikant en verpakt in de originele verpakking.
Omdat wij de inhoud van de verpakking controleren, geven wij deze producten de status Nieuw in open doos.
Technisch:
Uiterlijk:
Technisch:
Uiterlijk:
Technisch:
Uiterlijk:
Technisch:
Wat betekent, de aanvullende statusvermelding bij de producten?
Refurbished MacBook Vergelijk
Refurbished MacBook 12-inch
Refurbished MacBook Pro 13-inch
Refurbished MacBook Pro 15-inch Retina
Refurbished MacBook Pro 15- en 17-inch
Refurbished MacBook Air
Ruim 13.000 tevreden klanten
In de doos
MacBook Retina 2017 - Intel DualCore i5 1,3GHz - 8GB Ram - SSD 512GB - Qwerty NL
Macbook Oplader + USB-C Kabel