[NEW] iMac 24" - Apple M3 8-core - Apple 10-core GPU - 8GB Ram - 512GB SSD - Silver - Nederlands toetsenbord
€ 1.199,00*
% Originele nieuwprijs was € 2.079,00* (42.33% bespaard)Beschikbaar, levertijd: mado2200vr15wkma
€ 1.199,00*
% Originele nieuwprijs was € 2.079,00* (42.33% bespaard)Bijna uitverkocht!
Productnummer:
26500/1/I0003207
Bij iUsed altijd inclusief;
- 3 jaar garantie
- Gratis verzending
- Kopen bij dé Apple specialist
- Binnen 1 a 2 werkdagen in huis
- 30 dagen niet goed geld terug
| Keyboard inbegrepen : | Yes |
|---|---|
| Merk : | Apple |
| Model : | iMac 24 Inch |
| Opslag : | SSD 512GB |
| Processor : | Apple M3 8-core 2,8 GHz - Turbo Boost 4,1 GHz |
| Werkgeheugen : | 8GB |
| Grafische kaart : | Apple M3 10-core |
| Model uitgave : | 2023 |
| Scherm Diagonaal : | 24 inch (60.96 cm) |
| Resolutie : | 4480x2520 pixels |
| Toetsenbord indeling : | Qwerty US |
| Kleur : | Silver |
| Besturingssysteem : | MacOS Tahoe 26 |
| Conditie : | Nieuw |
| In The Box : | C13 Stroomkabel, Magic Keyboard 2 & Magic Mouse 2 (inclusief) |
Eigenlijk gewoon nieuw, product is refurbished door de fabrikant en als nieuw verpakt.
Echter mag het
product niet als nieuw verkocht worden, vandaar dat wij het de status uitmuntend geven.
Technisch:
Uiterlijk:
Technisch:
Uiterlijk:
Technisch:
Uiterlijk:
Technisch:
Wat betekent, indien aanwezig de aanvullende statusvermelding bij de producten?
Refurbished iMac 21- en 27-inch
Refurbished iMac 21.5-inch
Refurbished iMac 27-inch
Refurbished Mac Mini
Refurbished MacPro
Je iCloud verwijderen van je iMac of Macbook
Je MacBook of iMac updaten
Ruim 13.000 tevreden klanten
In de doos
[NEW] iMac 24" - Apple M3 8-core - Apple 10-core GPU - 8GB Ram - 512GB SSD - Silver - Nederlands toetsenbord
iMac Stroomkabel