VDL - HP Elitebook 850 G3 - Intel I5 - 8GB Ram - 256GB SSD - 15.6" (39.62 cm) - Qwerty US
Dit specifieke product is verkocht.
Klik hier voor het actuele overzicht van de voorraad
Productnummer:
VDL_hp_elitebook_850_g3_I5_8GB_256GB_QWERTY_US
Bij iUsed altijd inclusief;
- 3 jaar garantie
- Gratis verzending
- Kopen bij dé Apple specialist
- Binnen 1 a 2 werkdagen in huis
- 30 dagen niet goed geld terug
| Batterijcapaciteit : | 70 percent or hoger |
|---|---|
| Merk : | HP |
| Windows 11 ondersteund : | Nee |
| Model : | Elitebook 850 G3 |
| Opslag : | SSD 256GB |
| Processor : | Intel DualCore i5-6300U 2,4 GHz - Turbo Boost 3,0 GHz |
| Werkgeheugen : | 8GB |
| Grafische kaart : | Intel HD Graphics 520 |
| Model uitgave : | 2016 |
| Scherm Diagonaal : | 15.6 inch (39.62 cm) |
| Resolutie : | 1920x1080 pixels |
| Toetsenbord indeling : | Qwerty US |
| Besturingssysteem : | Windows 10 Pro |
| Conditie : | Terugkoop |
| In The Box : | HP Laptop Oplader |